Beligas Testosterone Trenbolone Short 150
- Brand: Beligas Pharmaceutical
- Product Code: Testosterone-Trenbolone-Short-150
- Availability: Out Of Stock
Price:
$66
Beligas
| Info | |
| Package | 10 ml vial ( 150 mg/ml ) |
| Manufacturer | Beligas Pharmaceutical |
| Substance | Testosterone Propionate, Trenbolone Acetate |
Beligas Testosterone Trenbolone Short 150
CJC-1295 DAC 5mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | CJC-1295 DAC 5mg |
$101 $113
Dragon Pharma Viagra
| Package | 100 tabs (50 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Sildenafil |
$95
Bacteriostatic Water 5x10ml Para Pharma
| Package | 5 x 10ml Vials |
| Manufacturer | Para Pharma International |
| Raw Material | Sterile water, benzyl alcohol |
$70
PARA PHARMA DIANABOL 100 INJECT 100mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Metandienone |
| Common name | Dianabol |
$68




